Muzyka Serc
poland germany united kingdom cech
wspolpraca
Strona internetowa została zrealizowana przy wsparciu udzielonym przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię ze środków mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Norweskiego mechanizmu Finansowego oraz budżetu Rzeczpospolitej Polskiej w ramach Funduszu dla Organizacji Pozarządowych.
Komponent "Demokracja i Społeczeństwo Obywatelskie"
Wł. Batkiewicz - mikrokinezyterapia
Co to jest Mikrokinezyterapia ?

Francuska metoda terapii
usuwa z tkanek organizmu ślady urazów fizycznych (wypadki, złamania, choroby) i psychicznych (np. silne emocje), które były tak mocne, że zablokowały naturalną zdolność organizmu do regenerowania się, a jej skuteczność potwierdzają liczne obserwacje kliniczne.

Posługują się nią wyłącznie lekarze i fizjoterapeuci.

Metoda polecana w zdecydowanej większości jednostek chorobowych. Szczególnie sukcesy odnotowano przy następujących dolegliwościach mających podłoże: psychiczne
Nerwice
Stany depresyjne
Stany lękowe
Bezsenność fizyczne
Choroby reumatyczne
Bóle pourazowe wszelkiego rodzaju
Bóle pleców
Nerwobóle
Rwa kulszowa
Alergie skórne
Alergie układu oddechowego


img
img img

Fizjoterapeuta Władysław Batkiewicz

Licencjonowany fizjoterapeuta
Od 2009 posiada w Polsce Gabinet Mikrokinezyterapii. Ostatnie 6 lat mieszkał we Francji, gdzie w latach 2003-2005 prowadził Gabinet Masażu i 2005-2009 Gabinet Mikrokinezyterapii.

Absolwent czteroletniego 11-stopniowego szkolenia z zakresu Mikrokinezyterapii we Francji i Szwajcarii (2004-2008). Jest jedną z kilku osób w Polsce posiadających najwyższy certyfikat uprawniający do prowadzenia terapii, wydany przez twórcę metody Daniela Grosjeana (szefa Centrum Szkoleniowego w Maisonvile). Nauczyciel metody.

Tłumacz 3 książek z Mikrokinezyterapii: "Podręcznik praktyczny Mikrokinezyterapii tom I - Mięśnie", "Podręcznik praktyczny Mikrokinezyterapii tom II - System nerwowy", "Mikropalpacja - podstawa Mikrokinezyterapii".

Autor jedynej w Polsce pracy badawczej z Mikrokinezyterapii, przeprowadzonej pod patronatem prof. dr hab. Tadeusza Kasperczyka z AWF-u Kraków.

Od 2008 stosuje w polskich szpitalach Mikrokinezyterapię i prowadzi z sukcesem obserwacje kliniczne skuteczności tej metody.

Absolwent kursu masażu klasycznego (2004) i kursu masażu klasycznego dla zaawansowanych ze specjalizacją: masaż segmentarny, drenaż limfatyczny (2005).

Współorganizator i uczestnik seminarium Psychoonkologii, prowadzonego przez onkologa Carla Simontona, twórcę tej metody; Posiada 5 letnie doświadczenie w prowadzeniu cotygodniowych spotkań Klubu Aktywnego Pacjenta - Grupy Wsparcia Psychicznego dla chorych na raka, wzorowanej na Psychoonkologii wg. Carla Simontona (w sumie ok. 200 osób w Gliwicach).
Więcej w artykułach prasowych: w Gazecie Wyborczej 06.01.2001r, w Dzienniku Zachodnim 25.08.2000r oraz w Nowym Dzienniku 23.07.2000r.
Kilka osób ze spektakularnymi sukcesami - przeżyło ponad 5 lat przy przewidywanym przez lekarzy okresie życia ok. 3 miesiące. Deklarowali, że zawdzięczają to głównie stosowaniu metody.

Uczestnik i współorganizator kursów Programowania Neurolingwistycznego (niemiecki nauczyciel Jan Raudner).

Absolwent kursu organizowanego przez Polskie Towarzystwo Aromaterapii w Warszawie i członek zwyczajny Polskiego Towarzystwa Aromaterapeutycznego.Serdecznie zapraszamy - informacje: tel. 515946070 (Orange)