Muzyka Serc
poland germany united kingdom cech
wspolpraca
Strona internetowa została zrealizowana przy wsparciu udzielonym przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię ze środków mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Norweskiego mechanizmu Finansowego oraz budżetu Rzeczpospolitej Polskiej w ramach Funduszu dla Organizacji Pozarządowych.
Komponent "Demokracja i Społeczeństwo Obywatelskie"
KMP 22 VII 2015 (Śr) godz. 19:30 - Jacek Ziobro "Mapa Szczęscia" - piosenka autorska
Czym jest szczęście? Czy jest możliwe? Czy to odległe uczucie? Czy każdy może być szczęśliwym, tak normalnie, w codziennym życiu, bez euforii, bez patosu, bez zachłyśnięcia, tak zwyczajnie - szczęśliwym.

Odpowiedzi na te pytania możemy znaleźć w piosenkach Jacka Ziobro. Opowiada w nich jak zmienia się jego życie, jak zmienia się spojrzenie na samego siebie, co jest ważne a co zaprząta głowę niepotrzebnie. Jacek opowiada jak do tego doszedł, gdzie szukał i szuka zmian. Dzieli się ze słuchaczami tym co przeszedł i gdzie teraz jest. Opowiada o tym, w jaki sposób każdy może poszukać swojej drogi do szczęścia.


"Piosenki, które śpiewam, to głos tego co było we mnie zawsze, a przed czym długo się broniłem.
To coś po prostu we mnie siedzi, choć wcześniej objawiło się to głównie skrywanym buntem.
Dziś wiem, że bunt to przejaw manifestacji braku sensu, co podświadomie jest nierozpoznaną tęsknotą za sensem, a z czasem wyczuwaniem jego pewności.
To co ma sens jest i nie może podlegać zmianie, a to co ciągle się zmienia jest tylko mirażem osobowości.
Moje piosenki są próbą obnażania osobowości z jej pokrętnych przekonań i sprzecznych celów, które chce porządkować ona w swój zbiór pozornie sensownych wierzeń.
Jeżeli osobowość zna sens to lęk, ból i śmierć ma sens.
Jeżeli jednak nie jestem osobowością to czas ją porzucić, a to jest najtrudniejsze, gdyż wierząc, że nią jestem muszę ją uśmiercić.
Ten skok w nieznane to coś, czego moja osobowość boi się najbardziej, a intuicja podpowiada, że to nieuniknione.
O tym są moje piosenki."

Zapraszam na koncert piosenki autorskiej Jacka Ziobro, 22 VII (środa) , godz. 19:30 , Muzeum Przyrodnicze ul. Cieplicka 11A

Koncert biletowany.

Bilety w cenie 20 zł można nabyć na pół godziny przed koncertem w Muzeum Przyrodniczym.
Bilety w cenie 15 zł można nabyć rezerwując telefonicznie pod nr 502 212 638 (w dniach koncertów rezerwacja do godz. 14-ej)

Sponsorami koncertów są nasi słuchacze.

Kwiatami wspiera nas kwiaciarnia „Flowerhouse” - pod koroną w Cieplicach.

Zapraszam. A.G.

Galeria


Komentarze

Wpisz swoje imię, pseudonim:

Wpisz treść: